Miejska Biblioteka Publiczna


Idź do treści

Menu główne:


Anna Konstanty w DKK

ARCHIWUM > Czerwiec 2016

Czerwcowe spotkanie naszego klubu było inne od wcześniejszych. Pierwszy raz omawiając książkę miałyśmy okazję spotkać się z jej autorką, wspólnie podyskutować i podzielić się wrażeniami na temat jej twórczości.

" Wiosna i inne opowiadania"
to zbiór 11 utworów pochodzącej z Chlebowa koło Gubina Anny Konstanty. Tytułowe opowiadanie "Wiosna" zajęło I miejsce w ogólnopolskim konkursie prozatorskim "Debiutanci 2014"zorganizowanym przez wydawnictwo i fundację "Papierowy Motyl".

Opowiadania te napisane ładnym, precyzyjnym stylem bardzo się nam podobały, zwłaszcza że akcja ich przenosi nas w miejsca nam znane, choćby z rowerowych wycieczek po okolicy. Zwróciłyśmy uwagę na to , że każde z opowiadań kończy się morałem i przesłaniem zmuszającym czytelnika do refleksji.

Z przyjemnością dowiedziałyśmy się ,że "nasza" autorka napisała już kilka powieści, które ma zamiar wkrótce wydać. Czekamy na nie z niecierpliwością, a póki co serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tymi opowiadaniami - naprawdę warto.Pełny ekranWsteczPlayDalej

Powrót do treści | Wróć do menu głównego