Miejska Biblioteka Publiczna


Idź do treści

Menu główne:


Paweł Zawitkowski

ARCHIWUM > Grudzień

Paweł Zawitkowski - "Zaklinacz dzieci"


11 grudnia br. w Galerii "Ratusz" odbyło się spotkanie z lekarzem Pawłem Zawitkowskim, autorem poradnika "Co nieco o rozwoju dziecka". Poradnik ten to bardzo praktyczna instrukcja, jak postępować z dzieckiem od czasu jego narodzin czyli co każdy rodzic wiedzieć powinien zanim maluch "przyjdzie na świat". W kameralnym gronie uczestnicy spotkania mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat rozwoju małego dziecka oraz porozmawiać o opiece i pielęgnacji niemowląt.
Paweł Zawitkowski - terapeuta Szkoły NDT - Bobath i Sensory Integration: Awers. Absolwent kursu terapii w wodzie Hallwick. Ukończył Wydział Rehabilitacji Ruchowej na Akademii Wychowania Fizycznego. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Autor poradnika "Opieka i pielęgnacja małego dziecka" oraz wielu innych publikacji na temat rozwoju i jego zaburzeń u dzieci. Współpracownik kilku ogólnopolskich magazynów dla rodziców, konsultant w Dzień dobry TVN. Zajmuje się głównie tym, co go fascynuje: dojrzewaniem i rozwojem małego dziecka, neurofizjologią i procesami, od których zależy rozwój poznawczy, ruchowy i emocjonalny człowieka.
Spotkanie było udane, uczestnicy - przede wszystkim rodzice, mieli okazję bardzo dużo się dowiedzieć na temat rozwoju i właściwej opieki nad małymi dziećmi. Paweł Zawitkowski nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi a jego cenne uwagi na ten temat były przyjmowane ze zrozumieniem przez rodziców. Dwoje maluchów którzy uczestniczyli w spotkaniu swoim zachowaniem "ubarwiły", nieświadomie tworząc bardzo przyjemny, właściwy dla tego typu spotkania, klimat.

Pełny ekranWsteczPlayDalej

Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego