Relacja ze spotkania z A. Konstanty

ARCHIWUM > Kwiecien 2016

Osiągnięcia autorki:
- I nagroda XV w ogólnopolskim konkursie literackim im. Tadeusza Firleja "O złote pióro" 2012 r. za opowiadanie "Semi sweet"
- I nagroda w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Epistolograficznego 2013 r. za "List do straconych złudzeń"
- I nagroda w XVI ogólnopolskim konkursie literackim im. Tadeusza Firleja "O złote pióro" 2013 r. za opowiadanie "Dom"
- Wyróżnienie w konkursie literackim promującym Stary Raduszec organizowanym przez Stowarzyszenie Raduszanka za opowiadanie dla dzieci "Mały świat"
- Nagroda w konkursie literackim "Lubuskie - moje miejsce na ziemi" ogłoszonym przez Urząd Marszałkowski
- II nagroda w konkursie "poezji chodnikowej" Wyspa Literacka - Gubin 2014 r.
- I nagroda w konkursie literackim na dokończenie Legendy o Gubińskich Karzełkach - Wiosna nad Nysą, Gubin, 2014 r.
- Nagroda Starostwa Powiatowego za działalność kulturalną - Gubin, wrzesień 2014 r.
- Wyróżnienie w IV edycji otwartego konkursu literackiego Fantazje Zielonogórskie 2014 r za opowiadanie "Dzień kobiet"
- Wyróżnienie w XVIII ogólnopolskim konkursie literackim im. Zdzisława Morawskiego, Gorzów Wlkp. 2013/2014 za opowiadania "Wiosna" i "Randez vous"
- II miejsce w konkursie na opowiadanie kryminalne "Poznań zły" organizowanym przez centrum kultury Zamek w Poznaniu w 2014 r, za opowiadanie "Mniejsze zło"
- I nagroda w konkursie literackim Debiutanci 2014 organizowanym przez wydawnictwo Papierowy Motyl w Warszawie - PUBLIKACJA KSIĄŻKI "WIOSNA I INNE OPOWIADANIA"
- Wyróżnienie za wiersz "Mąż" w ogólnopolskim konkursie poetyckim im. Anny German - październik 2015 r.
- I nagroda w XVII ogólnopolskim konkursie literackim im. Tadeusza Firleja "O złote pióro" 2015 r. za opowiadanie "Muza"

Pełny ekranWsteczPlayDalej