Złote Pióro
- Napisał Roman Niparko
- wielkość czcionki Zmniejsz czcionkę Powiększ czcionkę
- Dział: Gubińskie Towarzystwo Kultury
- Czytany 1467 razy
|
Protokół Jury
XXI Konkursu Literackiego im. Tadeusza Firleja o „Złote Pióro” 2019
W dniu 14 listopada 2019r. Jury XXI Konkursu Literackiego im. Tadeusza Firleja o „Złote Pióro” 2019 w składzie:
- Ewa Dąbek - Przewodnicząca
- Małgorzata Wlazeł
- Małgorzata Jarosz
- Anna Konstanty
po zapoznaniu się z przesłanymi pracami postanowiło przyznać następujące nagrody:
- W kategorii proza
I miejsce – godło Nostalgia - Renata Diaków
II miejsce – godło Metamorfoza - Władysław Edelman
III miejsce – godło Granica – Jadwiga Rupieta
Wyróżnienie – godło Jupiter – Marta Marek
Wyróżnienie – godło Król Trefl – Dominik Pieniądz
Wyróżnienie – godło Marika – Danuta Newelska
- W kategorii poezja
I miejsce – godło Pluskwa – Roksana Lewandowska
II miejsce – godło Bezwonny Kwiatuszek – Eva Roszak - Andrukiewicz
III miejsce – godło Nawłoć – Ida Kaczanowska
Wyróżnienie – godło Łagodny Lew – Arkadiusz Pokora
Wyróżnienie – godło Kaprys – Aneta Ślemp
Wyróżnienie – godło Wrześniowy Świt – Adam Bolesław Wierzbicki
Podpisy jury: