Chamstwo w państwie

Chamstwo w państwie

Druga część biograficznej opowieści Macieja Maleńczuka. Mocna, politycznie niepoprawna, jak zwykle szczera i bezkompromisowa. W rozmowie z Barbarą Burdzy po równo dostaje się politykom, księżom, kolegom z show biznesu, mieszczuchom, szpanerom i… kobietom. A na koniec rodzynek dla wielbicieli twórczości Maleńczuka: wybór tekstów autora.

Część pierwsza " Ćpałem, chlałem i przetrwałem " to jedna z najbardziej rock'n roll'owych pozycji na polskim rynku wydawniczym. Mocno, konkretnie, bezkompromisowo i... imponująco szczerze. Maciej Maleńczuk w rozmowie z Barbarą Burdzy o kajdanach nałogów i drodze do sławy!

Szczera spowiedź jednej z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej - Maćka Maleńczuka, który w wyjątkowo szczery i równie zadziorny sposób opowiada o swoich narkotykowych przygodach z heroiną, kokainą i LSD. Jeszcze nikt nie opowiedział o tym w taki sposób! Bez hipokryzji i bez wybielania - o nałogach i awanturniczym życiu kogoś, kto przetrwał. Fascynująca, choć niebezpieczna wycieczka po Krakowie i stolicy, jakich nie znają zwykli przechodnie.To raczej przestroga, choć przestroga wyjątkowo fascynująca i świetnie napisana.

Więcej w tej kategorii: « Euforia Wieża milczenia »
Powrót na górę