Piszesz do szuflady-przeczytaj

Mediateka Góra Mediów z Zielonej Góry rozpoczyna akcję ph. „Patrz, co piszesz!”

Uwaga ???

Komunikat dla wszystkich twórców literackich!

Jeśli piszesz do szuflady!

Jeśli twoje wiersze znają tylko twoi znajomi!

Jeśli blokuje Cię nieśmiałość!?

Jeśli chcesz przekonać się jak brzmi twój tekst w ustach innych!?

Koniecznie czytaj dalej!?

Akcja skierowana jest do wszystkich pełnoletnich osób, które piszą utwory literackie. Każdy chętny może przesłać swój własny tekst (max 3000 znaków) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie proszę napisać „Patrz, co piszesz!”).

Wraz z tekstem wybierz osobę, która przeczyta twoje dzieło na wizji!?⭐?

Lista osób do wyboru ( fotografie poniżej ):

1. Bartosz Czerniawski
  2. Żaneta Cierach
  3. Agnieszka Sobiak
  4. Monika Simonjetz
  5. Anna Urbańska
  6. Ewa Mielczarek
  7. Sandra Stempniewska
  8. Aleksandra Kucza
  9. Marzena Wańtuch-Elińska
  10. Marta Rutkowska
  11. Justyna Hołody
  12. Justyna Stachura

Osoba, którą wybierzesz zostanie nagrana podczas czytania twojego tekstu, a film z jej udziałem zostanie opublikowany w naszych mediach społecznościowych. ?️???

Daj się poznać szerszej publiczności! Pozwól nam odkryć w Tobie wielkiego pisarza!

Uwaga!

Osoba, która wyśle do nas swój tekst zgadza się na jego wykorzystanie w mediach społecznościowych Biblioteki Norwida i zarazem potwierdza, że jest jego autorem.

Jedna osoba może do nas wysłać nie więcej niż TRZY własne utwory!

Utwór nie może zawierać treści wulgarnych, niezgodnych z prawem, rasistowskich, promujących używki lub naruszających godność osób trzecich. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy upublicznienia tekstu nie podając przyczyny.

---------------------------------------------------------

Klauzula Informacyjna

W związku z wejściem w życie z dniem 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanego dalej „Rozporządzeniem", w celu spełnienia obowiązku informacyjnego określonego w artykule 13 Rozporządzenia, informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych uczestnika i jego rodziców / opiekunów prawnych oraz o przysługujących uczestnikom i rodzicom / opiekunom prawnym prawach z tym związanych:

1. Administratorem danych osobowych uczestnika konkursu, a w przypadku jego niepełnoletniości, jego rodziców / opiekunów prawnych jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 9, 65-007 Zielona Góra.
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Rafał Wielgus, kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 68 41 140 00.
  3. Dane osobowe uczestników oraz w przypadku niepełnoletniości uczestników, jego rodziców/ opiekunów prawnych przetwarzane będą na podstawie przepisów art. 6 ust. 1 lit. a, f Rozporządzenia w związku z akcją Patrz, co piszesz.
  4. Odbiorcami danych osobowych uczestnika oraz w przypadku niepełnoletniości uczestnika, jego rodziców / opiekunów prawnych mogą być tylko podmioty uprawnione w uzasadnionych przypadkach i na podstawie odpowiednich przepisów prawa.
  5. Dane pozyskiwane są od uczestnika oraz w przypadku niepełnoletniości uczestnika od jego rodzica / opiekuna prawnego.
  6. Zgromadzone w toku przetwarzania dane osobowe przechowywane będą w czasie określonym przepisami prawa.