KOMUNIKAT

KOMUNIKAT

MBP W GUBINIE W DNIACH 15-28.03.2021


Dodatkowe ograniczenia w województwach: lubuskim, mazowieckim, pomorskim i warmińsko-mazurskim.
Ze względu na trudną sytuację epidemiczną w województwach: lubuskim, mazowieckim, pomorskim i warmińsko-mazurskim, na podstawie § 28 ust. 6 i ust. 7 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii oraz rozporządzeń zmieniających (z 10 marca 2021 r. i 11 marca 2021 r.) do 28 marca 2021 roku wprowadzono w bibliotekach publicznych zakaz organizacji wydarzeń z udziałem publiczności oraz udostępniania zbiorów czytelnikom i użytkownikom wewnątrz budynków (czytelnie, wypożyczalnie). Wolno jedynie prowadzić działania online oraz udostępniać zbiory w formie bezkontaktowej na zewnątrz budynków, z zachowaniem odpowiednich wymogów sanitarnych.


Zamówienia materiałów bibliotecznych czytelnicy składają mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub telefonicznie
68 4558166 (dorośli), 68 4532679 (dzieci)


Realizacja odbywa się w następujący sposób:
1. czytelnik zamawia telefonicznie lub e-mailowo wybrane publikacje (można skorzystać z katalogu on-line na naszej stronie internetowej  biblioteka.gubin.pl )
2. bibliotekarz po przygotowaniu i zarejestrowaniu na koncie czytelnika książek umawia się z zamawiającym na konkretny termin odbioru ,
3. w umówionym czasie ( dzień i godzina ) bibliotekarz przekazuje zamówione publikacje czytelnikowi PRZED GMACHEM BIBLIOTEKI.

TERMIN ZWROTU KSIĄŻEK PRZYPADAJĄCY W TYM OKRESIE ZOSTANIE PROLONGOWANY.
Informacja dla piszących prace dotyczące Gubina i Gminy Gubin - Bibliografia Lokalna dostępna jest na stronie internetowej MBP w zakładce PRZEWODNIK
Zachęcamy również do korzystania z bezpłatnej biblioteki cyfrowej POLONA ( polona.pl ; bn.org.pl)


BUDYNEK MIEJSKIEJ BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W GUBINIE BĘDZIE ZAMKNIĘTY DLA CZYTELNIKÓW OD DNIA 15 DO 28 MARCA 2021 r.
O ewentualnych zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco na naszej strony internetowej (biblioteka.gubin.pl ) i profilu na FB.
Przez ten czas pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00
będąc w kontakcie telefonicznym (68 4558166, 68 4532679) i mailowym (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Wszystkim życzymy dużo zdrowia - zapraszamy.

Powrót na górę