Agnieszka Maternik

URL strony:

Zapraszamy na kiermasz dla WOŚP

Każdego roku robimy kiermasz książek, z którego cały dochód trafia do skarbonki WOŚP.
31 stycznia nasze stoisko znajdziecie w wejściu do biblioteki.
Nie zapominajcie o nas, prosimy ❤
Do zobaczenia w niedzielę ?

Dzień Kubusia Puchatka

Dzień Kubusia Puchatka to coroczne święto obchodzone na pamiątkę urodzin autora serii książek o sympatycznym misiu - A.A. Milne’a (ur. 18 stycznia 1882).

Święto najsłynniejszego misia na świecie, to idealna okazja do przypomnienia sobie opowiadań o przygodach Krzysia i jego przyjaciół w Stumilowym Lesie. Warto wiedzieć, że imię "Kubuś" zostało nadane przez polską tłumaczkę, Irenę Tuwim. W oryginale pocieszny miś nazywa się Winnie-the-Pooh.

Jego imię noszą przedszkola, ogniska i inne liczne placówki dla dzieci. Co więcej, Kubuś Puchatek doczekał się nawet swojej ulicy w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI, KSIĄŻEK Z PUCHATKIEM W ROLI GŁÓWNEJ MAMY MNÓSTWO :)

Legimi w Bibliotece

ODBIERZ KOD NA DARMOWE EBOOKI LEGIMI W BIBLIOTECE

Uzyskaj dostęp do 60 000 ebooków na smartfonie, tablecie, czytniku i komputerze.

Aby uzyskać dostęp do zasobu Legimi musisz posiadać ważną kartę biblioteczną. Przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gubinie i odbierz darmowy kod dostępu. Kody przydzielamy również telefonicznie: 68 4558167, 68 4558166 - od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 14.00
Możesz czytać na 2 wybranych przez siebie urządzeniach (tablet, smartfon, czytnik, komputer z systemem Windows 8 lub Windows 10)

Każdy czytelnik otrzyma instrukcję logowania i korzystania z Legimi.

Ilość kodów ograniczona.

Co jedzą czarownice?

Szósty tom przygód młodziutkiej czarownicy to najprawdziwsza powieść kucharska, pełna sprawdzonych przepisów, na tyle prostych, że można będzie gotować całą rodziną. Dzieciom na pewno udzieli się Majkowa magia kuchni i radość kucharzenia. Tym bardziej że wiele tych smaków autor pamięta z dzieciństwa, bo część z nich to receptury jego babci! Ale ta książka to także rarytas dla smakoszy literatury! Nawet antytalentom kulinarnym zakręci się w głowie od nieoczekiwanych wydarzeń i czasem dosłownie odlotowych bohaterów. Marcin Szczygielski – pisarz znany z nieposkromionej wyobraźni, poczucia humoru i świetnego pióra – dzieli się swoją kolejną pasją.

Subskrybuj to źródło RSS