Ułatwienia dostępu

Zwyczajna Gwiazdka z rodziną Janssonów

Zwyczajna Gwiazdka z rodziną Janssonów

Autor: Martin Widmark

Zwariowana, zabawna i oryginalna świąteczna opowieść dla dzieci! Niech nikogo nie zwiedzie też jej tytuł. "Zwyczajna Gwiazdka z rodziną Janssonów" zwiastuje zupełnie co innego, ponieważ u nich "normalność" ma inne znaczenie!

Święta już się zbliżają, a Janssonowie zajęci są przygotowywaniem się do nich. Problem w tym, że Kajsi i Alvinowi nie jest łatwo upilnować... no właśnie kogo? Swoich psotnych i dokuczliwych rodziców! Tylko czy nie brzmi to niedorzecznie? W przypadku Janssonów to akurat normalne. W tej szalonej historii role są odwrócone. Dzieci zachowują się jak rodzice a mama i tata? Alvin i Kajsa mają z nimi same utrapienia.

Dorośli, zamiast wykonywać obowiązki, którymi należy się zająć w ich wieku, robią zupełnie na odwrót. Rodzice ścinają choinki w parku i żądają jako prezentu gwiazdkowego telewizora oraz odśnieżarki. Do tego w najlepsze szaleją z sąsiadami, u których sytuacja przedstawia się podobnie.

Urocza, wesoła i czasem dziwaczna opowieść powinna spodobać się dzieciom i rodzicom. Na pewno nie jest to coś, z czym ma się często do czynienia. Pojawi się przy tym sporo śmiechu! Dlatego warto podczas czytania stać się częścią tej zwariowanej świątecznej przygody!

Powrót na górę