O "Złote Pióro"

Informacja dla uczestników konkursu literackiego

XXII KONKURS  LITERACKI im. TADEUSZA FIRLEJA o „ZŁOTE PIÓRO” edycja 2020

Informujemy, że na konkurs nadesłano 261 zestawów prac, w tym 118 zestawów wierszy i 143 prac pisanych prozą. Miłym zaskoczeniem są prace nadesłane z Litwy, Niemiec i Anglii.

Ze względu na ilość prac ogłoszenie wyników konkursu pojawi się na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gubinie nie wcześniej niż w marcu 2021r. Wobec sytuacji kryzysowej związanej z pandemią informujemy iż prawdopodobnie nie zostanie przeprowadzona końcowa uroczystość wręczania nagród. Z laureatami Gubińskie Towarzystwo Kultury skontaktuje się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Odbiór nagród finansowych osobiście lub na wskazany rachunek bankowy, dyplomy i złote pióra zostaną wysłane pocztą.

Bardzo dziękujemy za liczny udział w konkursie.