Miejska Biblioteka Publiczna


Idź do treści

Menu główne:


DKK

ARCHIWUM

Dyskusyjny Klub Książki


22 kwietnia 2009r w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gubinie odbyło się spotkanie inauguracyjne Dyskusyjnego Klubu Książki. W tym spotkaniu wzięło udział 7 osób, zakładamy że Klub będzie liczył 10 osób. Spotkanie prowadziła Ewa Dąbek - moderator.

Prowadząca zapoznała przybyłych z ideą oraz zasadami działania DKK. Klubowicze mieli także okazję zapoznać się z listą książek zakupionych do DKK w 2009r, zostali także poinformowani o możliwościach składania dezyderatów książek, które chcieliby omawiać na następnych spotkaniach. Na następne spotkanie, które odbędzie się 20.05.2009r (środa) wytypowano książkę Janusza Leona Wiśniewskiego "Czy mężczyźni są światu potrzebni?".

Ustalono, że kolejne spotkania odbywać się będą w każdą przedostatnią środę miesiąca, w czytelni biblioteki o godzinie 11.00. Wybrano kolejne tytuły książek, które będą omawiane:

1. Hofman C., Biała Masajka

2. Mikołajewski J., Sentymentalny portret Ryszarda Kapuścińskiego

Spotkanie przebiegło w bardzo przyjemnej atmosferze a po ciekawej, ożywionej rozmowie należy sądzić, że przyszłe dyskusje będą równie twórcze.Pełny ekranWsteczPlayDalej

Podmenu:


Powrót do treści | Wróć do menu głównego